piątek, 23 stycznia 2015

#1 WITAJ!

Witam serdecznie w moim królestwie! :)
Moim światem są słowa pisane, które chłonę jak gąbka. Dopiero zaczynam, a każde początki są trudne. Zanim jednak, zacznę recenzować każdego rodzaju książki, muszę popracować na wyglądem i zadbać o to, by miał kto to czytać. Jeśli jednak, z jakiegoś powodu zaczyna Cię interesować ten skwer-zaobserwuj.

Życzę miłego dnia!
Liren,
Księżniczka słów